תכנון בהתאמה אישית

ניצול אופטימלי והתחשבות בצרכים הם המפתח לתכנון ראוי ויצירתי. 

מטרת התכנון הוא להתאים אותו לדרישות שלך באופן הטוב ביותר.

הגדלת אזורי האחסון

שביעות רצון מכמות האחסון בדירה היא אבן יסוד. בתכנון נכון ניצור מקסימום אזורי אחסון האפשריים.

הקטנת חללים מיותרים

שטחים מיותרים כגון מסדרון ארוך הם בעיה נפוצה. בתכנון חכם ניצור ניצול מקסימלי לשטח הדירה

תכנון יצירתי

התכנון לעיתים לא מתייחס למגבלות, לדוגמא: חדרי משפחה במבואות ללא חלונות. בתכנון נכון ניקח את כלל המגרעות ונמצא עבורם פתרונות יצירתיים.

חשיבה לזמנים משתנים

התאמת התכנון לזמנים משתנים: דירה שתתאים גם למשפחה וגם כהכנה עתידית עבור זוג בלבד, ובדירות להשקעה: אופציה לחלוקה להגדלת תשואה

פרויקטים מהשנה האחרונה

פרויקט לדוגמה

בפרויקט שלפנינו היו מספר בעיות שהתבקשתי לפתור, אזור המטבח והסלון תוכננו באופן לא נכון, יחידת ההורים תוכננה קטנה, המסדרון היה ארוך במיוחד והיה חסר המון מקומות אחסון. הדבר המתבקש לעשות היא להזיז את יחידת ההורים על מנת להגדיל אותה. הדירה קבלה העמדה חדשה עם תכנון משושרג לסלון והמטבח וקיצור משמעותי של המסדרון,  בנוסף נוספו אזורי אחסון רבים.

לפני

אחרי

פרויקט לדוגמה

בפרויקט התבקשתי לשדרג דירת קבלן עבור משפחה צעירה. הבעיות העיקריות שהיו הם ניתוק המטבח מהסלון, פינת אוכל שחסמה את פתח הדירה וחוסר מקומות אחסון. בעמדה משודרגת יצרנו מטבח וסלון מרווחים, כוללים גם מקום לפינת האוכל, פינינו את מבואת הכניסה והוספנו אחסון נדיב.

לפני

אחרי

פרויקט לדוגמה

דירה ישנה שנקנתה ע"י בחור צעיר והותאמה לצרכיו. קבלנו אותה כדירת 2 חדרים עם מטבח וסלון בחדרים נפרדים, מרפסת שמש פנימית סגורה ושרותים ומקלחת מופרדים. התכנון המחודש הדירה קבלה חדר שינה נוסף, המטבח הוזז לאזור המרכזי של הבית והוגדל וגם מרפסת השמש הסגורה התמזגה עם הסלון. אוחדו השירותים והמקלחת ונוספו נקודות אחסון.

לפני

אחרי

פרויקט לדוגמה

דירה להשקעה שנקנתה ע"י משקיע ותוכננה להשכרה, המטרה העיקרית הייתה הגדיל את חדרי השינה עד כמה שניתן להגדלת הפוטנציאל של הדירה עד הס"מ האחרון. שדרוג העמדה אפשר הגדלה של אחד מחדרי השינה והפך את שניהם לגדולים ומרווחים.

לפני

אחרי